Biz Kimiz?

Dayda Ajans Dijital Medya Ajansı 2017’den beri sektörde deneyimli ve uzman ekibiyle müşteri memnuniyetini en üstte tutarak hizmet vermektedir.

Yıllardır önde gelen tecrübelerimiz ile dijital çağa uyum sağlama ve yeniliklerimizle firmanızı öne çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Önceliğimiz her daim bizimle çalışan firmaların sektöründe yükselmeleri, çözümlere kavuşmaları ve yaratıcı tasarımlar yaparak hedef kitlesini oluşturmaktır.

Tüm süreçlerimizde birebir iletişim halinde olarak tasarım, yazılım ya da pazarlama konularında sizlerleyiz.

Siz de Dayda Ajans ailesine katılarak firmanıza hak ettiği değeri verebilirsiniz.

“Markanıza Gözümüz Gibi Bakıyoruz.”

Hizmetlerimizden Bazıları

Logo Tasarımı

Logo tasarımlarımız markanızın kişiler tarafından akılda kalmasını ve algılamasını sağlamak hedefindedir. Bu sebep ile logo tasarımlarımız şirketinizin kurumsallığına ve vizyonuna uygun olarak size özel tasarlanmaktadır.

Web Tasarımı

Web sitesi marka kimliğiniz oluşturulduktan sonraki marka hikayenizi en doğru şekilde anlatılmasını sağlamaktadır. Sektörünüze uygun size özgün alt yapılı web sitesi tasarımları yaparak dijital dünyada firmanızı öne çıkarmaktayız.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımı işlemlerinde en iyi sonuçları elde edebilir ve görsel reklamcılığımız sayesinde en kısa süre içerisinde size en uygun tasarımı oluşturmaktayız.

Sosyal Medya

Bulunduğunuz sektör ya da pazarlamak istediğiniz ürün her ne ise sosyal ağlar sayesinde milyonlarca kişiye doğru hedef kitlesiyle ulaşmanıza doğru tasarımlar ile yardımcı oluyoruz.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit tasarımı müşterilerimizin firmalarının ürettikleri ürün, marka ya da hizmeti kendi müşterilerine en iyi şekilde tanıtması amacıyla tasarlanmaktayız.

Sektörünüzde Hep Bir Adım Önde Olun

Profesyonel ekibimiz ile sizlerde bizimle birlikte sektörünüzde öne çıkabilir, satış ve bilinirlik oranınızı yükseltebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmanızın dijital çözüm ortağı olarak ürettiğimiz projelerle markanızın müşteri kazanmasını, yeni müşterilerle tanışmasını ve kâr oranının arttırmasını sağlıyoruz. Bunun için çalıştığımız firmaların dijitalin gücü ile kucaklaşmasına ve dijital geleceklerini kontrol altına almasına yardım ediyoruz.

Size Özgün Tasarım

Yıllardır önde gelen tasarımlarımız siz değerli müşterilerimize profesyonel, özgün ve kurumsal olarak hazırlanmaktadır.

7/24 İletişim

Müşterilerimizin tüm taleplerini anında iletebilmesi için 7/24 aktif WhatsApp iletişim hattımızı açık bırakıyoruz.

Anında Çözüm

Tüm işlemlerinizde uzman ekibimiz sizler için koordineli bir takip çalışması ile en kısa sürede sizleri sonuca ulaştırmaktadır.

Fiyat Politikası

Her müşteri kitlemizi ayrı düşünerek projenize özel farklı ve avantajlı paketlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sürecimiz Nasıl İlerlemekte?

Profesyonel ekibimiz ile sizlerde bizimle birlikte sektörünüzde öne çıkabilir, satış ve bilinirlik oranınızı yükseltebilirsiniz.

Yorumlar

Firmanızı sektöründe her daim öteye taşımak isteyen müşterilerimizin yanındayız.

Firmanızı sektöründe her daim öteye taşımak isteyen müşterilerimizin yanındayız.

Size özgün tasarımlar için bizlerle iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

“Markanıza Gözümüz Gibi Bakıyoruz.”

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır Dayda Ajans